אודות

 

קצת עלינו…

אנו עסק משפחתי העוסק במנעולים ומערכות ביטחון כבר שנים ארוכות בגזרות שונות ברחבי הארץ ובעולם. כבר אמרו חז"ל: "אין חכם כבעל ניסיון ", ודווקא מניסיון זה מצאנו לנכון לאגד את כל שירותי המנעולים, מערכות אבטחה, מצלמות במעגל סגור ודלתות תחת קורת גג אחת, וזאת על מנת לאפשר לכל קהל לקוחותינו להנות מהניסיון הרב שברשותינו  משירות כולל ומקצועי לכל דרישות האבטחה לרכב לבית ולעסק, והכל במחירים הוגנים.

מרכז הביטחון קם בעקבות צורך צרכני בשוק פרוץ ורבוי תחרות המתאפיין במגוון רב של אפשרויות ומחירים שונים בין עסק לעסק. שמנו לנו למטרה לאגד את כל עולם הביטחון על כל צורותיו על מנת לאפשר ללקוח להתאים את צרכיו למידת התקציב שברשותו במחירים נוחים, ובחלק מהמוצרים אף במחירי עלות. חלק לא מבוטל מהמוצרים שברשותינו מיובאים על ידינו ממקומות שונים בעולם, ואף משווקים לקולגות שונים ברחבי הארץ, דבר המבטיח לכם – הצרכנים, מחיר זול יותר משאר החברים העוסקים בענף זה.

 

על מנת להוביל ולבדל את עצמנו משאר חברינו למקצוע, שמנו דגש על רמת השירות לצרכן. שירות הלקוחות שלנו הוא בראש סדר העדיפות שלנו, ורמת המקצועיות ששירותינו מציעים לכל קהל לקוחותינו הוא ללא תחרות. כמו כן שמנו דגש על שיווק מוצרים מתוצרת ישראל ומתן פתרונות ידידותיים לסביבה למען הדורות הבאים לבוא.

אנו, במרכז הביטחון מודעים לכך שהצלחתנו תלויה ברמת שביעות רצונך,הלקוח, והבנתנו שעניין הצלחתנו תלוי בדבר, הדגשנו זאת לאורך כל השנים, ואנו גאים להמשיך מסורת זאת ולהטמיע את רמת השירות על כל לקוח, קטן או גדול, פרויקטים מורכבים, או קריאת חירום למנעולן באמצע הלילה.

 

מראשית דרכינו ועד היום, אנו, האחים במשפחה, יוצאים לקריאות לקוחותינו בכלל אזורי השירות שלנו בליווי מומחים ייעודיים המועסקים על ידינו על פי אופי הקריאה, והצורך המיידי במתן הפתרון בבית הלקוח. אנו, באופן אישי, נהנים ומרגישים סיפוק רב ויום יומי מעיסוקינו, דבר חשוב לעין שיעור בעבודת שטח מול לקוחות, מלבד זאת כל נותני השירות שלנו בחברתנו נבחרים בקפידה, כמו כלל עובדינו בחברה, וככאלה אנו מתחייבים לספק את כל השירותים הניתנים על ידינו באהבה, מסירות, סבלנות, וחיוך גדול.

מלבד הייחודיות ברמת השירות שלנו, מנסיוננו הרב נוצר ברשותינו מידע רב ערך בכל הקשור לתחום רחב ומתפתח ברמה יומית זה, אנו נשמח לשתף לייעץ ולתת טיפים מועילים, טלפונית או ברמת השטח, ללא שום הוצאה כספית מצידך, חינם אין כסף.

 

אז אם הגעת עד לכאן, אנו מקווים שהצלחנו להסביר מאיפה באנו, ולשתף אותך במעט על אודתינו, ואם הצלחנו להעשיר אותך במידע חיוני אשר יסייע לך באופן כזה או אחר, זהו מבחינת הצלחה עבורנו.  אנו מודים לך על הסבלנות שבקריאה ומקווים שנשמע ממך בהקדם.

משפחת, "מרכז הביטחון".