כספות

כספת היא הפתרון האולטימטיבי המאפשר לך לנצור את הדברים החשובים לך ביותר. כסף, תכשיטים, תמונות, מסמכים ואפילו מידע דיגיטלי יכולים להיות מוצפנים ומאובטחים בתוך כספת טובה. תפקידה המובהק של הכספת הוא להעניק לבעליה שקט נפשי, ולכן חשוב שתהיה מותאמת ברמת המיגון ונוחות ההפעלה המכוונת לבעליה ולדרישותיו, כדי לעמוד בייעודה בצורה הטובה ביותר.

כאן במרכז הביטחון אנו מומחים באספקה, מכירה ושירות לכל סוגי הכספות. צוות המנעולנים המומחים שלנו עומד לרשותך כדי להתאים לך את סוג הכספת הנחוצה לך.

ברשותנו מגוון כספות רחב לבית ולעסק, כמו כן פורץ כספות המתמחה בהתקנת והסלקת כספות נסתרות ברצפה או בקיר.

כספות

כספות:

-פורץ כספות

-כספות אש

-כספות ממוגנות כבדות

-שירות ותיקון מנעול כספת

-איך לפתוח כספת?

-מכירה מנעולי כספות מכנים / אלקטרוניים

-כספות נסתרות (קיר, רצפה) / ביתיות

כספת בבנקים ומוסדות פיננסיים, היא לפעמים חדר שלם ומשוריין הנעול מקצה לקצה, ונועד לאחסנת כספי הבנק והלקוחות. בנקים שונים אף מציעים שירותי אחסנה מאובטחים בכספת שלהם לחפצים יקרים במיוחד של קהל לקוחותיהם. בשוק קיימות כמובן כספות ביתיות קטנות יותר, המותאמות על פי צורכי הלקוח עם רמות אבטחה מעולות.

רוב המגזר הפרטי והעיסקי  יכול להתאים  את כל דרישותיו בתחום , ממש כאן אצלנו במרכז הביטחון. אנו מומחים בתחום ויש ברשותנו כספות מכל הסוגים והגדלים כולל כספות אש, כספות ביתיות, נסתרות (ברצפה או בקיר), כספות כבדות ממוגנות, כמו גם מנעולי כספת מכנים ואלקטרונים, במחירים מיוחדים.

בין אם אתה זקוק לפריצת כספת, החלפת קומבינציה בכספת, התקנת או החלפת מנעול כספת, או הינך מעונין להכיר את האופציות העומדות לרשותך והתאמתם לצרכיך ותקציבך הגעת למקום הנכון. צור עימנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לך בכל שאלה .

כמו כן, אנו מספקים שירות השכרת כספות לכל אירוע , השכרת כספת לערב, או תקופת זמן ארוכה יותר .

צרו קשר עוד היום עם מרכז הביטחון כי כשזה נוגע למיגון היקר לך ביותר- אין תחליף לטובים ביותר! אצלנו תקבל איכות ושירות ללא תחרות – במחירים הזולים ביותר.