כספות ממוגנות כבדות

 

כספות כבדות ידועות בשל רמת האבטחה הגבוהות שהן מספקות. בנקים, מוסדות פיננסיים, סוחרי יהלומים, משרדי ממשלה – כולם כולם מפקידים את החפצים היקרים להם מכל בידי כספת כבדה.

כספות כבדות עשויות מפלדה מחוסמת בשילוב חומרים קשים וכבדים, כל זאת על מנת לחסום נסיונות פריצה בכוח, וקדיחות שונות. התקנה טובה של כספת כבדה מחייבת קיבוע שלה לרצפה או לקיר מתוך חלל הכספת עצמה, וזאת כדי למנוע הזזת הכספת בלא פתיחתה. כל כספת כבדה שמכבדת את עצמה מתהדרת במנעול כספת מתקדם. מנעולי כספת הם המנעולים המתוחכמים ביותר שהשכל האנושי השכיל להמציא. כספות כבדות טומנות בחובן מלכודות נעילה מתוחכמות בדלתות ובצירים בנוסף למנעול הכספת הראשי, כך שכל נסיון לקדוח או לפרוץ את הכספת יביא לנעילתה המיידית בלא אפשרות לפתוח אותה. מכירה התקנה ושירות של כספות כבדות היא לא עסק לחובבנים.

טיפ ממומחה:

כל כספת, ממוגנת ככל שתהיה, יוצאת מהמפעל עם קוד מפעל שכל גנב חובב מכיר – יש לדאוג תמיד להחלפת קומבינציה עם קבלת כספת חדשה! אין לשמור את הקומבינציה בקרבת הכספת.

מרכז הביטחון מוביל את שוק הכספות הכבדות בארץ וטכנאי הכספות המומחים שלנו מספקים מכירה, שירות ותיקון של כל סוגי הכספות הכבדות.