לקוחות מספרים

קיבצנו חלק ממכתבי התודה הממליצים  של לקוחותינו המרוצים.

אני רוצה לציין לטובה את אבי הטכנאי, ואת צוות שירות הלקוחות הנפלא של מרכז הביטחון, אשר סיעו לי לאחר הפריצה שהתרחשה בביתי. אני רוצה להודות מקרב לב על המקצועיות והמהירות  בה טיפלתם בקריאה, בשעה מאוחרת בלילה. אני ממליצה בחום, לבחור את המרכז הישראלי לאבטחה, לכל שירותי המנעולנות והפריצה בתל אביב.

רחל, תל אביב


לאחר עוד יום עבודה מתיש, גיליתי שמפתחות המזדה 323 שלי נעלמו, חיפשתי מנעולן מקומי לרכב שיוכל לסייע לי ולשחזר מפתח חדש, במהירות האפשרית.  מצאתי את מרכז הביטחון והם מייד עזרו לי, ניידת שירות של מנעולן הגיע עד אלי תןך 20 דקות, ושיחזרה לי מפתח חדש, במחיר שהתברר ל בדיעבד  זול בהרבה ממוסך מורשה. תודה רבה על המקצועיות  והיעילות של כל צוות העובדים.

מנשה אמיר, פתח תקווה


מומלצים ביותר. אחלה חברה , זולים בהרבה משאר המנעולנים . גבי היה מעולה וממש נחמד. תודה רבה .

דנה , סטודנטית, המכללה למינהל


מרכז הביטחון הוא בחירה מעולה למיגון העסק, הם החליפו לי צילינדרים, ורישתו לי את העסק, במצלמות אבטחה, המחיר היה מעולה והשירות היה פנטסטי.

עודד , בעל עסק מתל אביב


חברה רצינים, מספקים לך מגוון אפשרויות. יש כתובת לעבודה, צוות מנעולנים מיומן ומקצועי. החליפו את כל המנעולים והדלתות בביתי החדש, ואני מרוצה מאוד מהעבודה. המשיכו בעשייה המעולה, וב"ה תצליחו בכל מעשה ידיכם.

איציק, הרצליה


לאחר ניסיון לא נעים עם מספר מנעולנים, מצאתי את מרכז הביטחון, הם מוסמכים ומקצועים, המחירים ידועים, והם אדיבים במיוחד, אנו משתמשים בשירותיהם כבר זמן רב ותמיד מרוצים.

דליה, מנהלת ועד בית, רעננה


החברים ממרכז הביטחון  התקינו למעני, דלת ביטחון לעסק , המתופעלת באמצעות מנעול ביומטרי חכם. הם הציעו לי מגוון רחב של אפשרויות , ועמדו בפריוקט בהצלחה במקצועיות רבה ובתקציב מוגבל, חשוב לציין. כמו כן השירות היה מהיר,יעיל, לא מסורבל, ומאוד אדיב. החברה מומלצת ביותר, וייחודה בצוות העובדים האדיב שלהם.

משה, בעל עסק, הרצליה