החלפת מנעולים

החלפת מנעול

במציאות המהירה שלנו, אנו מחליפים דירה או נכנסים לבית חדש לעיתים קרובות. במקרים כאלו לרוב אנו מקבלים מבעל הבית מפתח אחד או שניים. האם חשבתם – למי עוד יש עותק מהמפתח הזה ??

החלפת מנעולים או החלפת צילינדרים היא פעולה פשוטה וזולה שמנעולן שלנו יכולים לבצע עבורך בביתך או בבית העסק שלך. עבור עלות קטנה תוכל להיות בטוח שרק המפתח שברשותך פותח את הדלת ליקר לך מכל!

לעיתים מנעול או צילינדר פשוט נשחק ומתקלקל. במקרה כזה, לעיתים קרובות, המפתח פשוט מפסיק לתפקד והתוצאה המתקבלת היא שננעלנו בחוץ, ללא יכולת לפתוח את הדלת. לא נעים… אבל גם לא כזה נורא. מנעולן מקצועי של מרכז הביטחון יגיע מייד, יפרוץ את הדלת, ויחליף מנעול. האם אתם חשים שהמנעול שלכם "תקוע" קצת לפעמים? האם הוא אינו עובד בצורה "חלקה"? אל תמתינו להינעל בחוץ ! תמיד עדיף להחליף או לתקן את המנעול כבר כשמרגישים שהוא קצת "מזייף" וכך להימנע ממצבים לא נעימים, וגם מהוצאות עתידיות של פריצת דלת.

החלפת מנעול הוא גם פתרון מעולה כאשר אנו רוצים למנוע גישה מאדם שהיה ברשותו מפתח – עובד לשעבר, בן/בת זוג לשעבר, או סתם שותף דירה ממורמר שעזב. זכרו! אם המפתח שלכם היה ברשות מישהו אחר, או שקיבלתם אותו מבלי לדעת אצל מי הוא היה – יש סיכוי טוב שמסתובבים "עותקים צפים" של המפתח שלכם. במקרים כאלה – אותו אדם שאתם מנסים להרחיק עלול להחזיק בידיו מפתח ליקר לכם מכל. מה עושים?

מנעולן מוסמך של מרכז הביטחון יגיע עד פתח ביתכם, ובפרוצדורה פשוטה וזולה יבצע החלפת צילינדר שהוא החלק במנעול שלתוכו נכנס המפתח. החלפת צילינדר או "החלפת מנעול" הוא פרוצדורה זולה ופשוטה שמנעולן מקצועי מבצע תוך מספר דקות. כך תוכלו לדעת בוודאות שאכן "ביתכם הוא מבצרכם" ושאף אחד חוץ ממכם ויקיריכם לא מחזיק "מפתח צף" כזה. ברוב החלפות המנעולים אין צורך כלל להתעסק עם מנגנון הנעילה הפנימי ועם הבריחים השונים הנועלים את הדלת, אלא אך ורק עם מנעול הצילינדר עצמו, מה שכמובן מוזיל את העלויות באופן משמעותי.