החלפת צילינדר

צילינדר רב בריחהחלפת צילינדר היא דרך האולטימטיבית ומעולה לשדרוג מערכת ההגנה של הדלת והמנעול שברשותכם. ישנם צילינדרים מאובטחים יותר, המעכבים את ניסיון הפריצה, ויכולים לשבש תוכניות של בחורים רעים. צילינדר מותאם על פי סוג המנעול שברשותכם.  אנו נושאים עימנו ברכב את מיטב המותגים של המעולים ביצרני הצילינדרים בארץ ובעולם. ברשותנו צילינדרים פשוטים לדלתות פנים ועץ, צילינדרים מבית מולטילוק ורב בריח הכל במחירים הזולים בארץ.

ישנם סיבות רבות להחלפת צילינדר או החלפת  מנעול, כמו כל חומר בטבע גם מנעולים נוטים  להתבלות במשך הזמן . השפעת גורמים כמו מזג אוויר במקום, חלודה ושימוש לא תקין יכולים להוות גורם מרכזי לצורך שירות החלפת צילינדר.

מנעולן מקצועי של מרכז הביטחון יבצע סקירת שירות מלאה, לדלתות, חלונות,  ומנגנוני הנעילה במקום  – חינם – עם כל החלפת מנעולים או החלפת צילינדרים. פעולות פשוטות כאלה כמו שימון ושירות מנגונני הנעילה מידי פעם, מאריכים את חיי המנעול ומבטיחים שהוא ישרת אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות. כמו כן, המנעולנים שלנו ישמחו לסייר איתכם, חינם, עם כל קריאת שירות, ולהמליץ בפניכם על פתרונות שדרוג מיגון למקום,  המותאמים במיוחד עבור הבית או העסק שלכם. ברשותינו פתרונות נעילה מיגון וביטחון מהמתקדמים בארץ ובעולם.התקשרו עכשיו! 1.800.751.175 (שיחת חינם) או 052-588-6740 (נייד) ומנעולן מקצועי ומהיר ישמח לעמוד לרשותכם, 24 שעות ביממה.