מנעולים חשמליים

מנעולים חשמליים הם פתרון מעולה לבעיות אבטחה של העת המודרנית. לא עוד מפתחות אבודים, לא עוד דאגות מעותקים צפים ליקר לכם מכל.

מנעול חשמלי

מנעול חשמלי מספק פתרון מעולה ונוח עבור אבטחה לבית ולעסק קומבינציה דיגיטלית שאתה תקבע תפתח את המנעול בנוחות ואלגנטיות ללא צורך במפתח! את המפתח תוכל להחביא כדי שישמש אתכם במקרי חירום. מנעולים חשמליים מהדור החדש מסוגלים גם להתחבר לרשתות או מחשבים ולספק דו"חות שונים על כניסות ויציאות, כמו גם לאבטח איזורים שלמים ולאפשר דרגות הרשאת גישה ע"פ אזורים בתעשייה או מפעלים.

מנעול חשמלי חייב להיות מותקן ע"י מקצוען בכדי לשרת את מטרתו נאמנה. ישנה חשיבות מכרעת למיקום החלקים השונים במערכת ולחיווט ביניהם בצורה שתבטיח ביטחון מקסימלי במערכת הנעילה, יחד עם עבודה חלקה של חלקי המערכת הנעים המאפשרים אורך חיים של עשרות שנים. מנעול חשמלי מתחבר בדרך כלל או לקודן חיצוני או למערכת אינטרקום המפעילות את המנעול ופותחות ןסוגרות אותו בעת הצורך. מנעולים חשמליים מסויימים אף ניתנים לשליטה מרחוק ולהפעלה באצעות שלט ייעודי, טלפון סלולרי או אפילו האינטרנט. להתקנת מנעול חשמלי צרו קשר עוד היום עם מנעולן מקצועי של "מרכז הביטחון".

ברשותינו מגוון ענק של מנעולים חשמליים מעולים ממיטב היצרנים בארץ ובעולם. כל מנעול חשמלי שאנו מתקינים מגובה בשנת אחריות לפחות ואחריות מלאה על ההתקנה. צרו קשר עוד היום ומנעולן מקצועי ישמח להגיע אליכם בזריזות, לסייר איתכם להקשיב ולייעץ לגבי התקנת מנעול חשמלי, התקנת קודן או מנעול מגנטי. התקשרו עכשיו! 052-588-6740 נייד או 1-800-751-175 שיחת חינם.