התקנת מנעול חשמלי

התקנת מנעול חשמלי

מנעולן מקצועי של מרכז הביטחון יגיע עד פתח בית העסק או הבית ויתקין עבורכם מנעול חשמלי המופעל באמצעות קודן או כפתור פנימי, או שילוב של השניים. התקנת מנעול חשמלי זה עסק למקצוענים- יש חשיבות מכרעת למיקום של כל אחד מחלקי המערכת שכוללים שנאי מתח, חיווט, קודן וכפתור פתיחה. מנעולן מקצועי מבית מרכז הביטחון ישמח להגיע עד אליכם ולספק הצעת מחיר חינם, חשוב לציין שאנו עובדים אך ורק עם מוצרים מעולים- ממיטב היצרנים בישראל ובאירופה.

מנעולים חשמליים חשובים במיוחד כאשר מדובר בדלתות המשמשות  לתנועה רבה- כמו בבתי עסק ומשרדים, חדרי כניסה של בניינים משותפים וכד'. במקרים כאלה, אין צורך להתפשר על האבטחה- התקנת מנעול חשמלי פותר את הצורך בשכפול מפתחות מייגע בכל פעם מחדש ועם זאת תורם לביטחון ולנוחות של הבאים בפתחכם. ביכולתנו לחבר מנעול חשמלי לקודן כניסה משוכלל או המאפשר החלפת קודים, רישומי כניסה ויציאה, והחלפת קודים פשוטה. יש אפשרות להתקין מנעול חשמלי ולהוסיף לו אינטרקום טלפוני או אפילו אינטרקום וידאו המאפשר פתיחה של הדלת או השער מרחוק!

שאלות נוספות? מנעולן מקצועי ישמח לענות לכם במרחק שיחת טלפון. התקשרו עכשיו! 052-588-6740 נייד או 1-800-751-175 שיחת חינם, מענה מקצועי 24 שעות ביממה.