קודן

קודן כניסה הופך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות, בעיקר במטרופולין הסואן והמתפתח. עם המגמה הבלתי נמנעת של עוד ועוד בתים משותפים ובניינים גבוהים בתל אביב ובערים הסובבות התקנת קודן כניסה זה כבר לא עניין לעסקים בלבד. השימוש והתפעול של קודן כזה נוח ופשוט מאוד, אך ההתקנה הראשונית חייבת להתבצע על ידי מקצוען- שכן התקנה רשלנית תביא לתקלות חוזרות ונשנות כמו גם לפגיעה מהותית באבטחת הבניין או הבית.

הקודן מותקן בדרך כלל בדלת הראשית לבניין, ומחובר למנעול חשמלי או מנעול מגנטי ע"י חיווט מיוחד. כמו כן הוא דורש מתח וחייב להיות מותקן בצורה שתאפשר הגנה מקסימלית מפני ונדליזם או נסיונות פריצה.  בימים שלפני המצאת הקודן והמנעול החשמלי, כל דייר או דיירת בבניין היה מקבל מפתח לכניסה הראשית. מיותר לציין שעד מהרה עותקים רבים של המפתח מתפזרים לכל עבר, ואין שום דרך לשלוט על כך. יתרה מזאת כל החלפת צילנדר או תקלה במנעול חייבה שכפול המפתח החדש וחלוקה לכל הדיירים. בבניין גדול החלפת מנעול פעם אחת בדלת הראשית- יכולה לכסות את מחיר התקנת קודן …

קודן בשילוב עם מנעול חשמלי מונע את אי הנוחות ומאפשר הגנה מירבית עם נוחות מקסימלית. התחלף דייר בבניין? אין בעייה! החלפת קוד בקודן מתבצעת בפשטות ובמהירות. גרסאות מתקדמות יותר של קודנים מאפשרים שיחת אינטרקום או אפילו שיחת וידאו עם העומד בדלת כדי לאפשר זיהוי ופתיחה מרחוק של הדלת.

מנעולן מקצועי ומוסמך של מרכז הביטחון יגיע בזריזות עד אליכם, יסייר בשטח, ייעץ וימליץ חינם על פתרונות האבטחה הטובים ביותר עבורכם. אם אתם זקוקים להתקנת קודן, התקנת מנעול חשמלי או מנעול מגנטי בדלת הכניסה שלכם– כשזה נוגע לבטחונכם ובטחון היקר לכם מכל- אל תתפשרו! התקשרו עכשיו 052-588-6740 נייד או 1-800-751-175 שיחת חינם 24 שעות ביממה.