מנעולן רכב

 

מנעולן רכבאיבדת את המפתחות לרכב ואתה בדיוק מאחר לפגישה ? הסוויץ' לא מסתובב ? פרצו לך למכונית?  אין צורך להיכנס לפאניקה  מיותרת, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לאבד מפתחות לרכב יכולה להיות סיטואציה מאוד מתסכלת ומלחיצה , לא פחות נעים לגלות שהמפתחות נעולים בתוך הרכב ממש במרחק נגיעה ללא שום יכולת להגיע אליהם.

במרכז הביטחון יש מנעולן רכב בכוננות 24 שעות ביממה, שחוסך ממך את כאבי הראש המיותרים. אצלנו נמצאים המומחים – מנעולני רכב אשר מתמחים ומתמקצעים בשיחזור כל סוגי המפתחות והאימבוליזרים של רכבך. מנעולן רכב מקצועי יודע לקודד מפתח אשר יניע את המכונית – יש מאין. עם התקדמות הטכנולוגיה והתרבות סוגי הדגמים ויצרני המכוניוות השונים, מפתחות רכב רבים דורשים קידוד טרנספונדר על מנת להניע את הרכב. צ'יפ הטרנספונדר המיוחד הזה ממוקם פעמים רבות בראש המפתח ומתקשר באופן ישיר עם מחשב הרכב. לכן דרוש קידוד מיוחד במפתחות מסוג זה ווידוא של תקשורת נכונה בין המפתח למכונית.

אנחנו יודעים שהזמן שלך יקר, לכן אנו נדאג לשלוח אליך, בכל מקום שתהיה , בכל שעה, מנעולן רכב מקצועי במהירות האפשרית, על מנת לשחזר את מפתחות רכבך או לפרוץ אותו כדי שאתה תוכל להמשיך את שגרת יומך, ולהשאיר את כל זה מאחורך – עם שירות ומחיר שהם ללא תחרות.

כמו כן אנו מספקים ומשווקים את רוב סוגי המנעולים לרכב – דלתות, מנעולי שירות וסויצ'ים  לכל הדגמים, בשירות מהיר ומקצועי, שמגיע עד אליך.

 

מנעולן רכב*מנעולן רכב:

-פריצת רכבים מכל סוג

-שכפול מפתחות רכב

-הכנת מפתח רכב אבוד

-שכפול אימובילייזר

-חילוץ מפתח שבור ממנעול רכב

-החלפת מנעולי רכב

-תכנות מערכות מיגון רכב

-קידוד מפתחות טרנספונדר

 

הידעת?

ישנם שיטות שונות לשכפל או לשחזר מפתח לרכב, ולרוב זה תלוי בסוג הרכב ובשנה אותה יצרו, ועל פי זה גם נקבע מחירו של השירות. מנעולן רכב מיומן ידע לבחור את הדרך היעילה והזולה ביותר לגרום למפתחות להסתובב בסוויטש. שירותי שכפול מפתחות לרכב,  מהירה יותר מאשר לשחזרו מאפס מאחר והמפתח ועל כל נתוניו ( קידוד, אימבוליזר, טרנספונדר ) כבר קיימים ויש רק להעתיק ולתכנת את המפתח החדש, לעומתו, שחזור מפתח רכב הוא מסובך יותר ודורש מיומנות גבוהה יותר. העצה שלנו בכל מקרה, היא להרים טלפון למוקד השירות שלנו שזמין 24 שעות ביממה, ולהיוועץ חינם עם מנעולן רכב מומחה שיידע לענות על כל שאלותיכם.

כמו כן, אנו מספקים שירותי חילוץ והתקנת מצברים.

 

מנעולני הרכב של מרכז הביטחון מתמחים במתן שירות לדגמי הרכב הבאים [א- ת] : אודי, אוסטין, אופל, אינפיניטי, אלפא-רומאו, ב מ וו, ביואיק, דודג', דיהאו, דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה, יונדאי, לינקולן, לקסוס, מאזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסאן, סובארו, סוזוקי, סיאט, סיטרואן, סמארט, סקודה, פולקסוואגן, פורד, פיאט, פיג'ו, קיה, רנו, שברולט ועוד…