פריצת רכבים

פריצת רכב

נעול מחוץ לרכב? זקוק ל פורץ רכבים ?

אל תיתן לזה להרוס לך את היום…

>>>>>

אנחנו כבר מגיעים!

התקשר/י עכשיו למוקד השירות שלנו 1.800.751.175 שיחת חינם או 052-588-6740 שירות פורץ רכבים תוך 20 דקות. התמחות בשירותי פריצת רכב וחילוץ, שחזור מפתחות רכב במקום, מנעולן 24 שעות ביממה על פי מיקומך, שיפתח את רכבך במקצועיות וללא נזקים.

>>>>>

למה לשלם יותר, על פורץ מכוניות? אצלנו תקבל מחירון קבוע  בטלפון ע"פ מידע שתספק לנו,כגון סוג רכב, שנת יצור, וכד'. אנו מחויבים  למחיר הנמוך ביותר באזור תל אביב והמרכז, עם שירות שאין שני לו. עם ניסיון של שנים בתחום, ואלפי לקוחות מרוצים,  מרכז הביטחון, שם אותך הלקוח לפני הכל !

פורץ רכבים מקצועי ואמין של מרכז הביטחון יגיע אליכם 24 שעות ביממה ויפתח את המכונית שלכם ללא נזקים וללא מאמץ. אם ברצונכם לשחזר מפתח רכב אבוד או גנוב – אנא ודאו שאתם מציינים זאת בפני מנעולן הרכב שלנו.

אנו יודעים שבפניך עומדים מספר רב של אפשריות בבואך לבחור פורץ רכב מוסמך,  שישרת אותך בשעת הצורך. אנו היחידים שמתחייבים לזמן הגעה מינימלי עם שירות מקסימלי,  בפריסה רחבה של מנעולנים  בכל אזור ת"א והמרכז.

התקשר כבר עכשיו למוקד השירות, 24 שעות 7 ימים בשבוע, כי אלפי לקוחות מרוצים לא טועים !

טיפ חשוב

פריצת מנעולים הוא עסק רגיש, ולכן, יש לוודא שכל נותני השירות,  המפרסמים באזור ת"א והסביבה, הינם מוסמכים לכך מטעם משטרת ישראל, וחברים באגודת המנעולנים של ישראל. יש לשמור מספר טלפון של מנעולן רכב מוסמך שאתם סומכים עליו ומכירים אותו, שיוכל לסייע לך או לבני משפחתך בכל שעה שתזדקקו לו.

פורץ רכבים מקצועי ומהיר נמצא במרחק שיחת חינם, התקשרו עכשיו 1.800.751.175 או 052-588-6740