מנעולן

מי הוא מנעולן ?

מנעולןמנעולן מקצועי הוא בעל מקצוע  אשר שולט ברזי המנעולים השונים, לבית, לעסק ולרכב.

בנוסף לפורץ, מנעולן מכיר ושולט במכניקה הפנימית המפעילה כל מנעול על כל מנגנוניו השונים וכך להיות מסוגל לפתוח אותו או לקודד עבורו מפתח, לרוב ללא כל נזק למנעול עצמו.

במרוצת השנים ועם התפתחות הטכנולוגיה והפשיעה במאה העשרים ואחת, התפתחו והשתכללו גם סוגי המנעולים והמפתחות. המנעולנים המקצועיים במרכז הביטחון מתחדשים ומתמקצעים  במשך הזמן בכל סוגי המנעולים. קורסים והשתלמויות מקצועיות נערכים ע"י המנעולנים שלנו דרך קבע, ואנו שמחים לחלוק את הידע והנסיון שלנו עם עמיתנו למקצוע כמו גם עם המחלקה לזיהוי פלילי (מז"פ), של משטרת ישראל.

מנעולן מטעמנו מגיע לרוב בזריזות רבה  (עד 25 דקות בד"כ), יפתח את דלת ביתך או מכוניתך תוך מספר דקות, לרוב ללא נזק כלל למנעול ולדלת. כמובן שאם המנעול אינו פועל או התקלקל ואין אפשרות לתקנו, יש ביכולת הטכנאי במקום  לבצע גם שירות החלפת מנעול. כל הטכנאים המנוסים שלנו נושאים עימם, ברכב השירות , את רוב סוגי המנעולים המובילים בשוק כולל מנעול צילינדר מסוגים שונים ומנעולים לרכב.

מנעולנים רבים בישראל פועלים בתחום ללא הכשרה ורשיונות מתאימים. תמיד יש לוודא שהמנעולן שהינך מזמין לביתך, הינו מנעולן מורשה ומאושר, ושהחברה הינה חברה אמינה ומוכרת. יש לוודא כי אתה יודע מראש מה המחיר שתידרש לשלם עבור הביקור והשירות, כדי למנוע הפתעות לא נעימות.

מנעולן - שירות לקוחות

אצלנו במרכז הביטחון פועל שירות לקוחות זמין,  ואיכות השירות ללקוח עומד בראש סדר העדיפות שלנו. המנעולנים המועסקים ע"י מובילים בתחומם והמחירים הם בבחינת – ללא תחרות. קל לעיתים להתפתות לחאפרים שמבטיחים "מחירי רצפה" נמוכים בטלפון – אצלנו תקבל גם את המחיר הטוב ביותר, וגם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

אלפי הלקוחות המרוצים שאחד ממנעולני מרכז הביטחון מטעמנו כבר היה אצלם – מספרים את כל הסיפור, כל צוות המנעולנים המניודים שלנו מומלצים על ידי לקוחות החברה אשר קיבלו שירות מצוין בביתם .

בין אם אתה זקוק לפורץ מנעולים, פריצת דלת, החלפת מנעול, פריצת רכב, או סתם שכפול מפתח – הגעת למקום הנכון. התקשר עכשיו וקבלו ייעוץ מקצועי וטיפים חיוניים חינם,  ממנעולן מוסמך שישמח לענות על מגוון שאלות, בכל עת.

המנעולנים במרכז הביטחון מנוסים, מקצועים  ומאושרים ע"י משטרת ישראל.

הידעת?

על פי חוק במדינת ישראל, כל מנעולן חייב לשאת עימו תעודת יושר, ותעודה המרשה לו לעסוק בתחום מטעם משטרת ישראל במהלך כל שהות השירות בבית הלקוח, מעצם היותו תחום המוגדר בחוק כ "עסק הטעון רישוי ". על כל מנעולן בישראל יש לעמוד בתנאים על פי תנאים לפי סעיף 7 לחוק רישוי עסקים תשכ"ח 1968 – לעסק