פורץ כספות

פורץ כספות המקצועי והמהיר של מרכז הביטחון יגיע עד אליכם 24 שעות ביממה, ויבצע פריצת כספת מהירה במקום. אבד מפתח? נשכחה קומבינציה? אין בעיה! התקשרו עכשיו 1-800-751-175 שיחת חינם או 052-588-6740 נייד.

פורץ הכספות שלנו הוא היחיד העובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל וזרועות הביטחון, בפתיחת כספות ופענוח זירות פשע ושיטות פריצה. כשמחפשים פריצת כספת מהירה ומקצועית, יש רק מנעולן אחד לפנות אליו. בין לקוחותינו נמנים אלפי עסקים ואנשים פרטיים בכל רחבי הארץ.

פריצת כספות נעשתה למקצוע הטומן בחובו קסם ומסתורין רב. פורץ כספות מקצועי כמעט ואינו חולק את סודותיו המקצועיים והמקצוע עובר ונלמד מחוץ לעין הציבור, מפה לאוזן ומדור לדור.

פורץ כספות

פורץ הכספות של המרכז לביטחון הוא מומחה בעל שם בארץ ובעולם, ואף השתתף בתחרויות פריצת כספות מקצועיות בארה"ב ובאירופה. משטרת ישראל וגופים ממשלתיים נעזרים פעמים רבות בשירותיו לפריצת ופתיחת כל סוגי הכספות – מכספות כבדות דרך כספות אש, חדרי ביטחון וכספות בנקים.

כל כספת שונה מחברתה ולכן חשוב להכיר את כל סוגי המנעולים השונים של היצרנים המובילים כדי להכיר ולדעת מה החולשות ונקודות התורפה של כל סוגי מנעולי הכספת. זו הדרך היחידה לפתוח כספות במהירות יחסית וביעילות. לעיתים פריצת כספת מחייבת סבלנות אינסופית.

אמנם האידאל הוא לפרוץ כספת ללא נזק למנגנון הנעילה ולמנעול עצמו – אך לפעמים בלית  ברירה, וכאופציה אחרונה, על מנת לפתוח את כספת יש הכרח להשמיד את המנעול או את מנגנון הנעילה. במקרים כאלו יש ביכולתנו להחליף מנעול או מנגנון ולהשמיש את הכספת בעלות קטנה.

מלבד שירות פריצת כספות מקצועי, פורץ הכספות שלנו מתמחה בהתקנת כספות, החלפת קומבינציות מנעולי כספת, שכפול מפתחות כספת, החלפת מנעולי כספת, ועוד ועוד.

פורץ כספות מקצועי ומוסמך נמצא במרחק שיחת חינם, התקשרו עכשיו 1.800.751.175 או  נייד 052-588-6740